Efektor

Efektor to siwy wałach czystej krwi arabskiej urodzony w 1998 roku. Efi to najstarszy, i najbardziej doświadczony z naszych kopytnych. Ma doświadczenie zarówno w jeździe na oklep, jak i w siodle, jest wyjątkowy wygodny. Przez swój spokojny charakter swoim grzbietem służy także osobom niepełnosprawnym uczęszczającym na hipoterapię.

Mi-Ogi

Mi-Ogi jest wałachem czystej krwi arabskiej maści gniadej. Urodził się w naszej stajni w 2006 roku, i spędził tutaj prawie całe swoje życie. Mi-Ogi, przez wiele osób pieszczotliwie nazywany Ogórkiem jest cierpliwym konikiem o bardzo miłym usposobieniu. Ogi to ulubieniec wielu początkujących jeźdźców i nie tylko, ponieważ równie dobrze sprawdza się na lonży, jak w jeździe na ujeżdżalni. Jest to koń dla jeźdźca na każdym poziomie zaawansowania.

Szarik

Szarik jest wałachem rasy huculskiej. Ten kary konik o niewielkim wzroście i okrągłym brzuszku przyszedł na świat w 2009 roku, a do naszej stajni przyjechał w maju 2018 roku. Szarik bez wahania wkracza na wszelkie festyny, ale świetnie odnajduje się także na naszej ujeżdżalni. Jest koniem o wygodnych chodach i przyjaznym charakterze. Uwielbia wodę i nie przepuszcza żadnej okazji do potaplania się w niej.

Kalif

Kalif – ten wysoki, kasztanowaty wałach rasy wielkopolskiej urodził się w 2008 roku, a do naszej stajni przyjechał w 2018. Kalif jest bardzo zrównoważonym, chętnym do współpracy z jeźdźcem koniem. Mimo pokaźnego wzrostu, na jego grzbiecie równie dobrze odnajdują się młodsi adepci jeździectwa, jak i ci starsi. Świetnie radzi sobie w skokach przez przeszkody, ale początkujący jeźdźcy mogą także z powodzeniem zacząć na nim przygodę z jazdą konną.

Lilka vel Klaczunia

Lilka jest kasztanowatym kucykiem rasy miniszetland, została urodzona w 2015 roku. To najmłodsza, najmniejsza i jak na razie jedyna klaczka w naszym stadzie. Ulubienica naszych najmłodszych jeźdźców, zdecydowanie przyciąga uwagę. Lilka jest bardzo dzielnym konikiem, swoją odwagą często onieśmiela większe konie i zadziwia koniarzy.

Elanus

Elanus to gniady wałach rasy czystej krwi arabskiej urodzony w 2005 roku. Elanus na jazdach jest energiczny i chętny do pracy, zdobył serca wielu jeźdźców. Ma bardzo łagodne usposobienie, dlatego świetnie sprawdza się jako nauczyciel na lonży dla osób początkujących . Od jego imienia powstała nazwa naszej stajni, jest też ukochanym koniem właścicielki.

Torkien

Torkien, dla przyjaciół Torek to ciemno-gniady wałach szlachetnej półkrwi urodzony w 2004 roku. Torek specjalizuje się w dyscyplinie ujeżdżenia, a ze sposobu bycia jest spokojnym, i przyjacielskim konikiem. Bardziej zaawansowani jeźdźcy na jego grzbiecie mogą rozwijać się pod kątem ujeżdżenia, jazda na jego grzbiecie z pewnością stanowić będzie cenne doświadczeni