Zmieniamy się dla Was!

Na wstępie pragniemy uspokoić wszystkich zaniepokojonych jeźdźców i sympatyków naszej stajni i podziękować za wiadomości, które wysyłacie. Spieszymy poinformować, że aktualny chaos, który można zauważyć w stajni, nie jest oznaką końca, a początku. W OJK Elanus nadszedł czas na zasłużony remont.

Mamy duże plany, bo chcemy, aby miejsce, które tak chętnie odwiedzacie, spełniało Wasze oczekiwania. Nie będzie to łatwe zadanie, ale wiemy, że musimy się go podjąć i podchodzimy do niego z wielkim entuzjazmem. Taki remont to dużo pracy, wysiłku i czasu, dlatego prosimy Was o cierpliwość. Nie zdradzamy szczegółów, ale już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczycie efekt naszej pracy. Wierzymy, że wraz z nadejściem wiosny nadejdzie także nowy początek dla OJK Elanus.

Mamy nadzieję, że metamorfoza naszej stajni spełni Wasze oczekiwania i sprawi, że będzie ona Waszym ulubionym miejscem w Krakowie.
Chcemy także, aby wprowadzone zmiany sprawiły, że OJK Elanus stanie się wspaniałym miejscem pracy i wypoczynku dla naszych ukochanych koni. Wiemy, że one również docenią nasze wysiłki i będą cieszyć się swoim odnowionym domem.

Pomimo remontu nie zwalniamy tempa! Zapraszamy wszystkich — początkujących, jak i zaawansowanych na jazdy, a najmłodszych na oprowadzanki. Pamiętajcie, że można się zapisać tylko poprzez wiadomość na Facebooku (odpisujemy najszybciej, jak jest to możliwe) oraz telefonicznie: 693 168 092 (Oliwia), 609 547 285 (Iza). 

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli nie odpowiadamy lub nie oddzwaniamy od razu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, system rezerwacji terminów również zostanie udoskonalony. A tymczasem trzymajcie kciuki i przesyłajcie pozytywną energię — będziemy jej potrzebować.

        

    Zespół OJK Elanus

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *